Kapela góralska Ciupaga zagra w Proszowicach

Kapela góralska Ciupaga zagra w Proszowicach

Już w nadchodzącą niedzielę, proszowicki amfiteatr zostanie opanowany przez niezwykłe, folkowe dźwięki. Kapela Góralska Ciupaga wkrótce zabrzmi na tej scenie, przynosząc ze sobą niezapomniane muzyczne doznania. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godzinę 19, a to zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie.

Ten dziesięcioosobowy zespół narodził się z miłości do góralskiej muzyki, którą interpretują w sposób pełen rozrywki, zdobywając tym samym serca tysięcy słuchaczy. Wyjątkową cechą każdego z członków kapeli jest ich żywiołowe podejście do wykonawstwa, co sprawia, że utwory ożywają na scenie, niosąc radosny nastrój i zapraszając słuchaczy do wspólnej zabawy.

Charakteryzujący się charyzmatycznym wokalem oraz bogatym instrumentarium, w skład którego wchodzą skrzypce, altówka, kontrabas, perkusja, gitara i akordeon, tworzą niepowtarzalną mieszankę dźwięków. To muzyczne połączenie gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie, a melodie Kapeli Góralskiej Ciupaga trafią w gusta wielu osób.

Nie można przegapić tego wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w ramach VII Festiwalu Święto Ogórka, który odbędzie się 23 lipca 2023r! To idealna okazja, by poczuć magię folkowych brzmień i spędzić wspaniały wieczór przy dobrej muzyce i radosnym nastroju.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *