Komitet wyborczy Trzecia droga oficjalnie przedstawił kandydatów w wyborach.

Komitet wyborczy Trzecia droga oficjalnie przedstawił kandydatów w wyborach.
  • Trzecia Droga, będąca połączeniem Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Polski 2050 Szymona Hołowni zarejestrowała swoje listy wyborcze na zbliżające się wybory samorządowe.
  • Koalicja zamierza ubiegać się o mandaty Rady Powiatu, rad wszystkich gmin oraz o dwa stanowiska wójtów i jedno burmistrza.
  • W Nowym Brzesku kandydatem na burmistrza jest Jan Chojka, który wcześniej pełnił funkcję wójta i burmistrza.
  • W gminach Radziemice i Pałecznica o reelekcję będą się ubiegać urzędujący wójtowie Marek Słowiński i Marcin Gaweł, reprezentujący PSL.
  • W wyborach do Rady Powiatu w gminie Proszowice na liście Trzeciej Drogi znajdują się m.in. Rafał Chmiela (Polska 2050), Edward Fryt (PSL), Klaudia Noga oraz Anna Korfel.
  • W okręgu obejmującym gminy Nowe Brzesko i Koszyce liderem listy Trzeciej Drogi jest były burmistrz Nowego Brzeska Grzegorz Czajka (PSL).
  • W okręgu Koniuszy listę TD otwiera radna powiatowa Iwona Katarzyna Wójcik.
  • W okręgu obejmującym gminy Radziemice i Pałecznica na pierwszym miejscu wśród kandydatów znalazł się radny powiatowy Wojciech Janczyk.
  • Trzecią Drogę w wyborach do Sejmiku reprezentuje m.in. Ilona Płaszewska z Wierzbna.

Trzecia Droga, skupiająca Polskie Stronnictwo Ludowe, Polskę 2050 stanęła na starcie wyborów samorządowych w powiecie proszowickim. Zarejestrowane listy wyborcze są gotowe do działania, pełne zróżnicowanych kandydatów, przygotowanych na służbę społeczności.

Jan Chojka – Trzecia droga stawia na doświadczenie w gminie Nowe Brzesko

W Nowym Brzesku, Jan Chojka, którego doświadczenie jako byłego wójta i burmistrza gminy jest powszechnie doceniane, postanowił ponownie stanąć do walki o stanowisko burmistrza. Jego kandydatura cieszy się szerokim poparciem w społeczności lokalnej, gdzie pamięta się jego skuteczne zarządzanie w przeszłości. W poprzednich wyborach samorządowych w 2019r. przegrał z kandydatem PiS Krzysztofem Madejskim.

Stabilność i kontynuacja w Radziemicach i Pałecznicy

W gminach Radziemice i Pałecznica, reprezentujący PSL urzędujący wójtowie Marek Słowiński i Marcin Gaweł zgłosili swoje kandydatury na reelekcję. Ich dotychczasowe osiągnięcia oraz zaangażowanie w rozwój lokalnych społeczności stanowią solidną podstawę dla planów kontynuacji pracy na rzecz mieszkańców.

Różni kandydaci do Rady Powiatu Proszowickiego

W gminie Proszowice, lista kandydatów Trzeciej Drogi do Rady Powiatu jest reprezentatywna i zróżnicowana. Wiceprzewodniczący rady Rafał Chmiela (Polska 2050) oraz prezes gminny PSL Edward Fryt są silnymi liderami, przygotowanymi do podejmowania wyzwań związanych z rozwojem powiatu.

Zaskoczenie na Liście Trzeciej Drogi w okręgu Nowe Brzesko i Koszyce w wyborach do Rady Powiatu proszowickiego

W okręgu obejmującym gminy Nowe Brzesko i Koszyce, były burmistrz Nowego Brzeska Grzegorz Czajka (PSL) stanowi siłę napędową Trzeciej Drogi. Jego doświadczenie i wizja przyciągają wyjątkowe talenty, takie jak Anna Maj-Skowrońska i Magdalena Kalarus-Kwaśniewska z Polski 2050, oraz Arkadiusz Fularski, Elżbieta Mrozowska i Krzysztof Ciesielski z różnych środowisk społecznych.

W Koniuszy postawili na doświadczenie

W Koniuszy, lista kandydatów Trzeciej Drogi jest pełna innowacyjnych liderów, gotowych do wprowadzania zmian na lepsze. Radna powiatowa Iwona Katarzyna Wójcik otwiera listę, a jej zaangażowanie wspierają osobowości takie jak Monika Miernik-Łach i były starosta proszowicki Grzegorz Pióro.

Wojciech Janczyk liderem list do Rady Powiatu proszowickiego z Gminy Radziemice i Pałecznica

W okręgu obejmującym gminy Radziemice i Pałecznica, na czele listy kandydatów Trzeciej Drogi stoi radny powiatowy Wojciech Janczyk. Jego determinacja i zaangażowanie w na sesjach jest znaczącym atutem dla regionu.

Trzecia Droga do Sejmiku Województwa Małopolskiego

W wyborach do Sejmiku, Trzecią Drogę reprezentuje m.in. Ilona Płaszewska z Wierzbna. Zróżnicowany zespół kandydatów ma na celu reprezentację różnorodnych interesów społeczności lokalnych.

Trzecia Droga przygotowana jest na walkę o mandaty w Radzie Powiatu, radach wszystkich gmin oraz o stanowiska wójtów i burmistrzów, gotowa do działania na rzecz rozwoju powiatu proszowickiego.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *